2021-11-07

Vele handen maken licht werk


We hebben ze gespot op de werkvloer van fiets en mobiliteit en samen met het team professionele schoonmaak. Ze zijn vooral benieuwd naar hoe het met de mensen gaat, hoe ze de taken ervaren en hoe het contact met de klanten en collega’s verloopt. “Terwijl je meewerkt, ben je zeer benaderbaar.” vertelt Vicky. “Het is een uitgelezen moment om ideeën, oplossingen of suggesties te delen met de medewerkers. Door mee te werken ervaar je wat er leeft op de werkvloer.”

2025-05-14

Waarom is schooluitval bij jongeren hoger dan ooit?

De krant De Morgen ging op zoek naar antwoorden in een uitgebreid artikel, mét inbreng van enkele van onze collega’s. 

Lees nieuwsbericht
2025-05-02

Samen voor een warmere wijk

In Negenmanneke-Zuun groeit een nieuwe buurtwerking die inzet op verbinding, ontmoeting en solidariteit. Met koffie, spel en een luisterend oor maken Wim en Thaïsa het verschil in deze wijk van Sint-Pieters-Leeuw. Stap voor stap ontstaat er een warme plek waar iedereen welkom is.

Lees nieuwsbericht
2025-04-25

Onze verhalen van 2024

Samen met onze partners, klanten en collega’s hebben we het voorbije jaar opnieuw honderden trajecten mogelijk gemaakt in leren, werken en leven. Van innovatieve projecten tot persoonlijke verhalen: dit verslag toont de impact van onze werking in cijfers én mensen.

Lees nieuwsbericht
Lees alle nieuwsberichten
Laatst gewijzigd op: 2021/12/06