2024-10-11

Succesvolle begeleiding naar werk


Met bemiddelingsvouchers biedt Groep INTRO begeleiding voor werkzoekenden. We focussen hierbij op het ontdekken van kwaliteiten en talenten, met persoonlijke ondersteuning die leidt tot positieve resultaten. Onze persoonlijke begeleiding helpt klanten om uitdagingen te overwinnen en zich te concentreren op hun talenten. Onderstaande getuigenis van Koen benadrukt de impact van deze aanpak en bevestigt de waardevolle ondersteuning die we bieden in het traject naar werk.

“Dag Jasmien, ik vond het ook fijn jou nog eens tegen te komen en even bij te praten.

Ik heb steeds een positief gevoel gehad met jou als begeleidster. Zo zie je maar dat een paar ingrijpende veranderingen in iemands leven niet steeds als iets negatiefs moet ervaard worden😉

Het volledige traject ervaarde ik als een soort van leidraad tot het uiteindelijk komen tot een zeer positief resultaat. De "verplichte" begeleiding zorgt er ook voor dat er consequent wordt gewerkt en er eerder wordt gekeken naar de kwaliteiten en talenten van de kandidaten  dan naar eventuele tekortkomingen en mindere skills. Ook als de moed er even niet is of er een teleurstelling was, zorgde jouw begeleiding dat er nieuwe zuurstof werd verkregen om terug moed te hebben om er opnieuw tegenaan te gaan.

Dit met uiteindelijk een positief resultaat voor iedereen. Je moet weten, het blijft niet regenen, de zon komt sowieso toch tevoorschijn  😉 Alleen vraagt het de nodige moed en doorzetting . Vandaar mijn dank aan Groep INTRO en in het bijzonder aan mijn begeleidster.”

Ben je op zoek naar werk? En heb je van VDAB de opdracht gekregen om een bemiddelingspartner te zoeken? Dan kun je bij Groep INTRO terecht! Bel 0800/15 076 voor meer info of vind je coach op www.groepintro.be/vouchers

2026-04-16

Jaarverslag 2025

Stap binnen in de wereld van Groep INTRO en ontdek de verhalen die ons dagelijks werk belichten.

Lees nieuwsbericht
2026-03-23

NAFT - Iedereen mee?

Zo'n 14% van de jongeren verlaat ons onderwijs zonder kwalificatie. Slechts 1% heeft kans op een NAFT traject om schooluitval tegen te gaan..

Lees nieuwsbericht
2026-03-10

Van kansenzoeker naar waardevolle medewerker

Na het afronden van haar opleiding Secretariaat-Talen droomde Kaoutar ervan om aan de slag te gaan in een administratieve functie. Maar ondanks haar diploma bleek de weg daarnaartoe niet vanzelfsprekend. Ze kreeg keer op keer te horen dat ze te weinig praktijkervaring had.

Lees nieuwsbericht
Lees alle nieuwsberichten
Laatst gewijzigd op: 2024/10/22