2022-10-20

Inclusie Doe Dag 2022


Programma:

13:00u  Welkom

13:15u  Inleiding

13:30u  Workshop 1

15:00u  Pauze – netwerking – infobeurs

15:30u  Workshop 2

17:00u  Receptie – netwerking – infobeurs

Er is keuze uit volgende workshops:

Werken aan toegankelijkheid

Via concrete voorbeelden gaan we in op de toegankelijkheidscyclus. Je krijgt tips, en we maken ruimte om dit in de Brusselse context toe te passen met ervaringsdeskundigen.

Introductie SMOG

Je maakt actief kennis met de meest voorkomende gebaren van deze ondersteuningstaal, en focussen op een vlotte dialoog waarin ondersteuning welkom is.

Begeleidershouding in je werking

Aan de hand van praktische casussen oefen je goede handelingen in het begeleiden van personen met een beperking.

Contact met ouders

Je krijgt handvaten hoe je tot een goede dialoog komt met ouders van kinderen of jongeren met een beperking. Je krijgt tips voor een vlotte, gepaste samenwerking.

Introductie omgaan met een verstandelijke beperking en ASS

Via praktijkvoorbeelden leer je de nuances kennen tussen verschillende beperkingen, alsook welke signalen je kan herkennen bij een vermoeden van een beperking.

Wil je erbij zijn? Klik hier  

2026-04-16

Jaarverslag 2025

Stap binnen in de wereld van Groep INTRO en ontdek de verhalen die ons dagelijks werk belichten.

Lees nieuwsbericht
2026-03-23

NAFT - Iedereen mee?

Zo'n 14% van de jongeren verlaat ons onderwijs zonder kwalificatie. Slechts 1% heeft kans op een NAFT traject om schooluitval tegen te gaan..

Lees nieuwsbericht
2026-03-10

Van kansenzoeker naar waardevolle medewerker

Na het afronden van haar opleiding Secretariaat-Talen droomde Kaoutar ervan om aan de slag te gaan in een administratieve functie. Maar ondanks haar diploma bleek de weg daarnaartoe niet vanzelfsprekend. Ze kreeg keer op keer te horen dat ze te weinig praktijkervaring had.

Lees nieuwsbericht
Lees alle nieuwsberichten
Laatst gewijzigd op: 2022/10/26