2022-08-12

Darius, een buddy-project voor gedetineerden in de gevangenis van Leuven


Gedetineerden die uit de gevangenis komen, hebben het niet altijd makkelijk om terug hun weg te vinden in de maatschappij. In Leuven hebben we een buddy-traject opgezet voor gedetineerden die de gevangenis van Leuven mogen verlaten en zich willen vestigen in de regio. Darius heet het project. Vrijwilligers helpen de gedetineerden met onder meer de zoektocht naar huis of werk. Zo ook Rudi, hij helpt Janatan, die binnenkort na jaren de gevangenis van Leuven mag verlaten. ROB TV maakte een mooie reportage.

https://www.robtv.be/nieuws/nieuw-buddyproject-helpt-ex-gedetineerden-integreren-in-oost-brabant-als-ik-rudi-meeneem-naar-een-sollicitatie-vertrouwen-mij-ze-meer-142160

2025-09-10

Refuge opent nieuwe locatie in Klein Begijnhof Mechelen

Vandaag opende sociaal restaurant Refuge officieel de deuren op zijn nieuwe locatie aan het Klein Begijnhof 16 in Mechelen. Vanuit deze centrale plek blijven ze inzetten op betaalbare maaltijden van restaurantkwaliteit, en op hun rol als ontmoetingsplek voor alle Mechelaars.

Lees nieuwsbericht
2025-08-27

Onderbelicht Dendermonde

In onze samenleving blijven de verhalen van mensen in financiële moeilijkheden vaak onzichtbaar. Het project Onderbelicht Dendermonde zet deze mensen in de schijnwerpers door hen een platform te bieden waar ze hun talenten en verhalen kunnen delen.

Lees nieuwsbericht
2025-07-01

Belevingsdag bij Steelforce Belgium

Op 3 juni opende Steelforce Belgium zijn deuren voor jongeren tijdens de Youth in International Trade (YIIT) Experience Day. Dit initiatief werd conceptueel ontwikkeld en geleid door LOGOS. Onze collega's van I-Diverso gaven het verder vorm en inhoud.

Lees nieuwsbericht
Lees alle nieuwsberichten
Laatst gewijzigd op: 2022/09/06