organisatiestructuur

Organisatiestructuur

DIRECTIE

Vicky Coryn
Algemeen directeur
vicky.coryn@groepintro.be

Herman Verhelst
Directeur Vorming & Begeleiding
herman.verhelst@groepintro.be

Ariane Roggemans
Directeur Inclusief Ondernemen
ariane.roggemans@groepintro.be

COÖRDINATOREN

Vorming & Begeleiding

Hendrik De Luca
Gent – Dendermonde – Zuidoost-Vlaanderen
hendrik.deluca@groepintro.be

Kristin Goethals
Waasland – Antwerpen – Mechelen
kristin.goethals@groepintro.be

Wouter Verschaeve
Brugge – Oostende – Meetjesland
wouter.verschaeve@groepintro.be

Hilde Bouckenooghe
Kortrijk – Roeselare – Westhoek
hilde.bouckenooghe@groepintro.be

Vicky Victor
Halle – Vilvoorde – Leuven
Vicky.victor@groepintro.be

Annemie Vandenhende
Brussel
annemie.vandenhende@groepintro.be

Jesse Goethals
Brussel
jesse.goethals@groepintro.be

Lieve Cluysen
Limburg – Kempen
lieve.cluysen@groepintro.be

Inclusief Ondernemen

Bart Barbier
Horeca – Poets – Strijk
bart.barbier@groepintro.be

Hans Huyghe
Mobiliteit
hans.huyghe@groepintro.be

Wouter Geldof
Groen – Renovatie – Energie
wouter.geldof@groepintro.be

O3

Nele Coenen
nele.coenen@groepintro.be

Jan Langeraert
jan.langeraert@groepintro.be

Ellen Douterloigne
ellen.douterloigne@groepintro.be

Kris Molemans
kris.molemans@groepintro.be

Dimitri Van Gansen
dimitri.vangansen@groepintro.be

Patrick Wauters
patrick.wauters@groepintro.be


Vragen of opmerkingen?


Contacteer ons
 
Blijf op de hoogte van Groep INTRO
  1. Volg ons op Facebook
  2. Schrijf u in op de nieuwsbrief

Deze website gebruikt cookies

Sommige cookies zijn noodzakelijk om de website goed te doen functioneren
en kan je niet weigeren als je deze site wil bezoeken.
Andere cookies gebruiken we voor analysedoeleinden.
Deze kan je weigeren indien je dit wenst.

Meer informatie over cookies