organisatiestructuur

Organisatiestructuur

DIRECTIE

Vicky Coryn
Algemeen directeur
vicky.coryn@groepintro.be

Herman Verhelst
Directeur Vorming, Coaching en Advies
herman.verhelst@groepintro.be

Hendrik De Luca
Directeur Inclusief Ondernemen
hendrik.deluca@groepintro.be  

 

COÖRDINATOREN

 

Vorming, Coaching en Advies

Liezelot Vandergucht
Gent – Dendermonde – Zuidoost-Vlaanderen
liezelot.vandergucht@groepintro.be 

Egon Mutsaerts
Waasland – Antwerpen – Mechelen
egon.mutsaerts@groepintro.be 

Wouter Verschaeve
Brugge – Oostende – Meetjesland
wouter.verschaeve@groepintro.be

Hilde Bouckenooghe
Kortrijk – Roeselare – Westhoek
hilde.bouckenooghe@groepintro.be

Vicky Victor
Halle – Vilvoorde – Leuven
Vicky.victor@groepintro.be

Annemie Vandenhende
Brussel
annemie.vandenhende@groepintro.be

Britt Lambregts

Leuven - Tienen - Diest

britt.lambregts@groepintro.be 

Lieve Cluysen
Limburg – Kempen
lieve.cluysen@groepintro.be

 

Inclusief Ondernemen

Freya Peeters
Horeca
freya.peeters@groepintro.be 

Hans Huyghe
Mobiliteit
hans.huyghe@groepintro.be

Maarten Perpet
Groen – Renovatie – Energie

maarten.perpet@groepintro.be 

 

O3

Nele Coenen
nele.coenen@groepintro.be

Jan Langeraert
jan.langeraert@groepintro.be

Jesse Goethals
jesse.goethals@groepintro.be

Ellen Douterloigne
ellen.douterloigne@groepintro.be

Kris Molemans
kris.molemans@groepintro.be

Dimitri Van Gansen
dimitri.vangansen@groepintro.be

Patrick Wauters
patrick.wauters@groepintro.be


Vragen of opmerkingen?


Contacteer ons
 
Blijf op de hoogte van Groep INTRO
  1. Volg ons op Facebook
  2. Schrijf u in op de nieuwsbrief

Deze website gebruikt cookies

Sommige cookies zijn noodzakelijk om de website goed te doen functioneren
en kan je niet weigeren als je deze site wil bezoeken.
Andere cookies gebruiken we voor analysedoeleinden.
Deze kan je weigeren indien je dit wenst.

Meer informatie over cookies